Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Call Of Duty:Black Ops

2 posters

 :: Gaming :: Reviews

Ići dole

Call Of Duty:Black Ops Empty Call Of Duty:Black Ops

Počalji  Mihailo G. Pet 19 Nov 2010, 14:29


Call Of Duty:Black Ops Call-of-duty-black-ops-weapons
Prvo sto mozete reci za ovu igru kada je vidite (trailer, gameplay itd...) jeste "WOW".Naravno uvek postoji jedna mana, a to je da ce vas igra malo razocarati na pocetku zbog deja vua iz ranijih CoD igara.Ali to ce biti samo misljenje steceno na pocetku, jer kako prelazite igru ona je sve bolja i bolja, i zabavnija prvo zbog misija koje nisu linearne a drugo zbog price koja ce vas na kraju oduseviti!Sem sto je ono prvo navedeno jedna od mana igre, druga je i par sitnijih bagova kao pop in tekstura koje se pojavljuju na dosta nivoa, mogu malo zasmetati ali to vam nece pokvariti celokupni dozivljaj fantasticne grafike ove igre.Ja sam video dosta igara sa dobrom grafikom npr. Medal of Honor 2010 koja ima jako realisticnu grafiku za razliku od Black Opsa, ali Black Ops ima dosta stila i dosta efekata koji zaklanjaju neku vrstu zastarelosti kod njenog endzina iz igre mw2.
Prica se radi o Mason Alexu koji je ratni junak i na jednoj misiji u kojoj treba ubiti diktatora u jednoj aziskoj drzavi, on biva zarobljen od strane tri najgora svetska terorista.Oni vas zatim posalju u zatvor koji se nalazi u Rusiji gde upoznajete i postajete prijatelji sa poznatim "Generalom Reznovom" koga ste mozda videli u CoD5.Kasnije kada pobegnete iz zatvora, Reznov gine ali ga ipak kasnije srecete jer je preziveo.A da li je to tacno?Odigrajte igru i vidite fantastican zaplet price!
Zahtevnost igre nije neka velika jer sam je bez problema pokrenuo na maxed out, takodje moze raditi dobro i na stare kompijutere (podrazumeva se da se pokrene na low).Celokupan zakljucak o ovoj igrici je da je jako zabavna igrica koja ce vas terati da je prelazite hiljadu, i hiljadu puta ponovo iz vise razloga, takodje ima i fantasticnu pricu doduse bagovi mogu da zasmetaju ali ne kvare celokupan dozivljaj Smile.
Presentation:
9.5
Graphics:
8.5
Sound:
10.0
Gameplay:
9.0
Lassting Appeal:
10.0


Overall
9.4


Poslednji izmenio Mihailo G. dana Pet 19 Nov 2010, 21:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Mihailo G.
Mihailo G.
Admin

Broj poruka : 66
Points : 158
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2010

https://sokogaming.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Call Of Duty:Black Ops Empty Re: Call Of Duty:Black Ops

Počalji  Debelji Pet 19 Nov 2010, 15:03

moj review:
Presentation:
9.0 Prezentacija je super, nisam se nadao tako nesto od cod serijala, ali ipak nije perfekta Smile
Graphics:
8.5 grafika je odlicna, ne mogu da se pozalim, ali nije mnogo bolja od mw2, pa zato samo 8.5
Sound:
8.0 zvuk je odlican tu nemam stvarno sta da kazem drugo .. :/ ali nije PERFEKTAN kao na nekim igrama Very Happy
Gameplay:
8.0 nije se mnogo promenilo u gameplay-u od proslog dela, prosli deo bih isto ocenio sa 8.0, mislim gameplay, znaci necu ni ovome vise da dam Smile
Lassting Appeal:
8.5 kampanja traje celih 6 sati, na regular ako prelazis, inace dovoljno duga kampanja za svakog gamera Smile


Overall: 8.9 sve u svemu, igra je odlicna i dosta bolja od MOH-e Smile


Poslednji izmenio Nenad MF. dana Pet 19 Nov 2010, 22:29, izmenjeno ukupno 1 puta
Debelji
Debelji

Broj poruka : 98
Points : 199
Reputation : 16
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Gaming :: Reviews

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu