Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA

5 posters

 :: Caffe :: Zabava :: Jezive price

Ići dole

Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA Empty Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA

Počalji  Debelji Čet 11 Nov 2010, 01:55

Ovde cete postavljati jezive price o Bogiju.
Evo ja cu da pocnem.....


Jednog mracnog dana, bio je Bogi, poceo je da se smeje kao drakula i da plasi malu decu, istog dana, 00:00 je bilo, Bogi je otis'o da piski (^^ Embarassed) i kuca neko na njegova vraca, on se cudi ko je, i pita, KO JE BRE MA*** MU GA SP***M ! I jeziv glas kaze: NINO SINE
I Bogi od straha padne u nesvest i pocne da sanja kako mu radi Call of duty black ops... kraj Smile
Debelji
Debelji

Broj poruka : 98
Points : 199
Reputation : 16
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA Empty Re: Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA

Počalji  Mihailo G. Čet 11 Nov 2010, 02:03

Hahahahahahahahahahaha xD moram da priznam, dobro sam se nasmejao! evo ja da napisem jednu:
Ide Bogi sumom, nocu, i stane jer je cuo neki zvuk (kao da ga neko dr**a) i bogi kaze TKOJE!!!!I odjednom izadje ninko iza drveta sa stisnutim zubima, spustenom glavom nadole, sirom otvorenim ocima i pogledom ka bogiju!I uzme kamen i kaze "SACU TE POGODIM SKAMENICU U GLAVCE" i pogodi ga.Bogi se probudi i vidi ninka kako ga vuce po podu kroz sumu i kaze mu bogi "mene je strah da se vracam nocu kuci kroz sumu :S" a nino ce "A KAKO JE TEK MENI KADA CU SAM DA SE VRACAM!"
Kraj Very Happy
Mihailo G.
Mihailo G.
Admin

Broj poruka : 66
Points : 158
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2010

https://sokogaming.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA Empty Re: Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA

Počalji  Debelji Čet 11 Nov 2010, 02:06

hahahahahaha
SKAMENICU U GLAVCE xDD
Debelji
Debelji

Broj poruka : 98
Points : 199
Reputation : 16
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA Empty Re: Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA

Počalji  NyKy.sb Čet 11 Nov 2010, 11:39

Ide bogi sretne nina nino ga saplete ovaj se ogrepe pocne da place xD
NyKy.sb
NyKy.sb

Broj poruka : 17
Points : 28
Reputation : 0
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA Empty Re: Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA

Počalji  Debelji Čet 11 Nov 2010, 13:39

NyKy.sb ::Ide bogi sretne nina nino ga saplete ovaj se ogrepe pocne da place xD

takve price idu u humor ne ovde, ovde si trebao da napises ovako:

Ide Bogi, bio kinez, bio crnac, i sretne Nina, Nino isto crnac, i pobiju se crni kinez i crni crnac, Bogi pocne da place
Debelji
Debelji

Broj poruka : 98
Points : 199
Reputation : 16
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA Empty Re: Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA

Počalji  bokii Pet 12 Nov 2010, 21:47

Bio bogi da polaze Engleski kad umesto sonje nino sa vampirskim zubima i kondomom na glavi i testerom u ruci i kaze bogiju : Odseci cu ti nos a bogi pocne da vristi.

bokii

Broj poruka : 22
Points : 40
Reputation : 4
Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 26
Lokacija : Kabinet Informatike

Nazad na vrh Ići dole

Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA Empty Re: Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA

Počalji  bokii Pet 12 Nov 2010, 22:13

Doso bogi kod NINA a nino miluje macku po glavi a tela nema, i pita bogi gde je telo macke i nino se okrene i kaze -macka je mrtva- i bogi pocne da vristi

bokii

Broj poruka : 22
Points : 40
Reputation : 4
Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 26
Lokacija : Kabinet Informatike

Nazad na vrh Ići dole

Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA Empty Re: Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA

Počalji  Debelji Pet 12 Nov 2010, 23:27

bio mrak, i bogi poceo da place..
Debelji
Debelji

Broj poruka : 98
Points : 199
Reputation : 16
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA Empty Re: Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA

Počalji  liknadlikovima Ned 14 Nov 2010, 00:11

Jedne noci bio je pun mesec, bogi je setao ulicom, odjednom bogiju se pojavile dlake, radovao se jer do tad nije imao dlake, bogi je nastavio da seta kad mu odjednom oci postanu vece, bogi kaze " cini ti se nemoj se nerviras ", i tako bogi seta jos malo i pretvori se u patku. U nastavku dolazi Nino i pita patku " sine de je bogi" , patka mu odgovara : " kva kva bogi sam ja " , nino se iznervira sto ga patka zeza i ubije je.
Patka ozivi i postane opet Bogi i nino se uplasi i pobegne. Bogi ga je pratio i reko mu sta se desilo, a nino ga upucao u oko.

Kraj.

liknadlikovima

Broj poruka : 9
Points : 18
Reputation : 3
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA Empty Re: Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA

Počalji  bokii Ned 14 Nov 2010, 21:20

Ide Bogi ulicom i sretne neku babu , a baba mu kaze -Siiiinnneeee oces da ti baba otvori sladoled??- A posto Bogi nije imao sladoled odgovori babi : -A bre babo koji ti je KU... ja nemam sladoled-
Baba se naljuti i skine se gola , i bogi pocne da vristi . p.s. Baba ima 98 god

bokii

Broj poruka : 22
Points : 40
Reputation : 4
Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 26
Lokacija : Kabinet Informatike

Nazad na vrh Ići dole

Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA Empty Re: Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA

Počalji  Debelji Sub 04 Dec 2010, 02:00

Bogi bio do Nina, i kasno se vraca kuci. Bio je mrak i nije video nista, na ulaz u svoju zgradu se sapleo na prvi stepenik, i pao na cetvrti, a ima ukupno 5 stepenika, bar je to on mislio, onda se saplao i na sesti i pao na pod skroz dole, onda se opet sapleo na prvi i pao, ali pao je na ledja nije na stepenik opet. Te noci je spavao tu gde je pao, kad se probudio nasao se u Ninovu kucu, i tamo mu Nino cedio sundjer na glavu i smejao se kad se Bogi probudio, jer je Nino prosle veceri cistio usi, i sa stapicima sa kojima je cistio usi je pipao Bogijeve rane, i Bogi kad je saznao poceo je da place.. Smile
Onda su zajedno otisli napolje da se setaju, i odjednom su dosli u neku sumu, i tamo izleti neki majmun, a ono PEPI izleteo, i Pepi im kaze: "Alo Ugljesa, de si poso maj*e ti ga?" Bogi mu odgovorio da je poso kod majke da trazi pare za jos jedan GB ram, a Nino se sakrio u neki zbun tu blizu, i izleteo Pepiju iza ledja i reko BVAAAAAAAAAAAAAAAAA i Pepi ga sutnuo i onda Nino pocoe da place.
Debelji
Debelji

Broj poruka : 98
Points : 199
Reputation : 16
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA Empty Re: Jezive price o Bogiju. BUAHAHHAHAHA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 :: Caffe :: Zabava :: Jezive price

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu